BR SOLUTION partneru programma

Kļūsti par mūsu partneri un saņem individuālu pieeju e-veikalam

Autoķīmijas, antikorozijas pārklājumi, diagnostikas iekārtas uc.

Kvalitatīvi produkti

BR Solution pārstāv tikai kvalitatīvu produkciju, kam ticam mēs paši. Nodrošinot pilnu pēc pārdošanas servisu visiem produktiem.

Atlaides %

Reģistrētiem partneriem piedāvājam izdevīgu partneru programmu ar atlaidēm līdz pat X %.

ātra piegāde

Veic pasūtījumu internetveikalā un saņem ātri un ērti to ar piegādi caur pakomātiem vai kurjeru.

Ērti norēķini

Norēķinies ērti un ātri e-veikalā ar karti, banku starpniecību vai ar rēķinu uz uzņēmumu. Saņem pavadzīmi savā epastā.

Par BR Solution

Pro-tec produktu oficiālais pārstāvis Latvijā

Ja vēlaties uzlabot savu servisu pakalpojumu kvalitāti, sniedzot saviem klientiem augstāko tehnoloģiju iespējas un esot soli priekšā citiem, piedāvājam izmantot un izplatīt PRO-TEC auto ķīmiskos instrumentus Jūsu auto servisā.
 

Pro-Tec produkti paredzēti tikai profesionālai lietošanai.

pro-tec autoķīmijas
ancel pb100

Ancel diagnostikas iekārtu pārstāvis Latvijā

ANCEL TECHNOLOGY CO., LTD specializējas automobiļu viedajā diagnostikā, noteikšanas un analīzes sistēmās un ar automobiļiem saistītos produktos mehāniķiem un remontdarbnīcām.
 
ANCEL neatlaidīgi atbalsta tehnoloģiskus jauninājumus, un tam ir neatkarīgas intelektuālā īpašuma tiesības, rūpnīca un tehniskā komanda. Ar misiju nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes produktiem, tehnoloģijām un pakalpojumiem automobiļu jomā.
 
ANCEL strādā liels skaits pieredzējušu inženieru, kas koncentrējas uz automobiļu elektroniskās diagnostikas iekārtu izstrādi. Viņi sniegs tūlītēju tehnisko atbalstu un izskatīs dažādas atsauksmes no klientiem, kā arī centīsies sadarboties ar mūsu pētniecības un attīstības inženieriem, lai izstrādātu jaunākos produktus. 
 
Kļūsti par mūsu partneri

PIESAKI PRODUKTU PREZENTĀCIJU SAVĀ SERVISĀ

Ja Jums ir radusies interese, bet nav pārliecība, aicinām izmantot iespēju pieteikties produktu prezentācijai, kuras laikā iepazīstinām ar PRO-TEC un citu ražotāju produkciju! 

Prezentācija sevī iekļauj gan teoriju, gan praktiskus piemērus. Tu iegūsi pārliecību par produktu augsto kvalitāti un efektivitāti, kā arī noskaidrot interesējošus jautājumus par produktu lietošanu. Nosūtīsim arī bezmaksas katalogu uzreiz pēc pieprasījuma saņemšanas.

Sadarbojamies ar:

Autoservisiem

Darbnīcām

Vairumtirgotājiem

Mēs strādājam ar dažāda izmēra autoservisiem un darnīcām, nozares speciālistiem, izplatītājiem. Aizpildi pieteikumu zemāk, spiežot uz pogas “Kļūt par partneri”, un mēs sazināsimies ar Tevi personīgi 1 darba dienas laikā. 

Pēc reģistrācijas iegūsti unikālu pieeju e-veikalam ar savu īpašo atlaidi produkcijai

Ko mes darām

PAR BR SOLUTION

BR SOLUTION ir uzņēmums, kas piedāvā autoservisiem, lauksaimniekiem, darbnīcām un jomas speciālistiem dažādus risinājumus nozarēs sastopamajām problēmām. Mēs strādājam, lai ietaupītu Jūsu laiku un līdzekļus, strādājot efektīvi un ar kvalitatīviem produktiem un ierīcēm kā augstas kvalitātes ķīmijas, tīrīšanas iekārtas, padziļinātās diagnostikas ierīces. 

Jau vairāk kā 10 gadu pieredze šajā jomā ļauj mums saviem klientiem nodrošināt kvalitatīvu uzdoto uzdevumu izpildi.

lvLV