Distances līgums

1. Galvenie noteikumi

„BR Solution”, SIA, Reģ. nr. 50103593861, juridiskā adrese Viestura aleja 7, Ogre, Ogres nov., LV-5001, Latvija, turpmāk tekstā – BR Solution, nodrošina pieejamo saturu vietnē brsolution.lv, turpmāk tekstā – mājaslapa, un sniedz pakalpojumus saskaņā ar apmaksas, piegādes un pirkuma atgriešanas noteikumiem, kurus var atrast mājaslapā. Izmantojot mājaslapu, klienti apstiprina, ka ir izlasījuši, sapratuši un piekrīt ievērot noteikumus. Ja klients iegādājas preces, kas tiek piedāvātas BR Solution mājaslapā, izmantojot interneta pārlūku, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par distances līgumu, un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu, tai skaitā, bet ne tikai Latvijas Republikas ‘’Patērētāju tiesību aizsardzības likums’’, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

2. Lietošanas noteikumi

Šie lietošanas noteikumi attiecas uz visiem darījumiem, kuros Jūs iesaistāties ar BR Solution (turpmāk tekstā „BR Solution”, „mums” vai „mēs”). Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat mūsu lietošanas noteikumiem.

3. Privātuma un drošības noteikumi

BR Solution ciena un rūpējas par saviem klientiem, tāpēc nodrošina augstāko drošības līmeni saskaņā ar Latvijas Republikas “Personas datu aizsardzības likumu”. Šī mājaslapa ir droša. Jebkuras informācijas apmaiņa ir droša, ja ir izpildītas visas interneta lietošanas prasības. Klienti var pasūtīt preces, iesniegt pieprasījumus un sazināties ar mums. BR Solution, nekad neprasa un neapstrādā konfidenciālus personas datus. BR Solution nekad neievāc un neuzglabā informāciju par debetkartēm un kredītkartēm. BR Solution apkopo tikai informāciju par pirkuma rēķinu un piegādi: klienta vārds, adrese, e-pasts, tālruņa nr. BR Solution izmanto klientu sniegto informāciju, lai tos identificētu, kā arī situācijās, kad tam ir likumīgs pieprasījums, t.i., kad likumi nosaka, ka personas dati ir jāsniedz valdības un pašvaldību institūcijām. BR Solution ir tiesības sniegt klienta informāciju trešajai personai (piemēram, kurjerpastam) tikai attiecībā uz informāciju, kas nepieciešama preču piegādei. Klientu personīgā informācija dod iespēju informēt par jauniem piedāvājumiem, īpašajiem piedāvājumiem un citām aktivitātēm, kas saistītas ar BR Solution mārketingu. BR Solution veic visus nepieciešamos mājaslapas uzturēšanas un attīstības pasākumus attiecībā uz klienta personiskās informācijas drošību, lai aizsargātu to pret zādzībām, pazaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu, neatļautu piekļuvi, iedarbību, modificēšanu un korupciju. Lai gan mēs darām visu, lai nodrošinātu jūsu privātumu,mēs nevaram garantēt, ka datu pārraide internetā vai jebkurā bezvadu tīklā ir 100% droša. Tāpēc mēs vēlamies jūs informēt, ka pastāv drošības un privātuma ierobežojumi internetā, kurus mēs nevaram kontrolēt. Visi maksājuma darījumi tiks šifrēti, izmantojot SSL tehnoloģiju, kuru pārdevēji izmanto, lai nodrošinātu tiešsaistes biznesa drošību.Tā izmanto svarīgas savstarpējās autentifikācijas, datu šifrēšanas un datu integritātes funkcijas drošiem darījumiem.

4. Cenu politika

Eiro (EUR; €) valūta tiek izmantota darījumos ar visām valstīm. PVN ir iekļauts preces cenā. Lūdzam ņemt vērā, ka visas cenas un produktu informācija BR Solution interneta veikalā ir mainīgas.

5. Krāsas

Mēs esam centušies pēc iespejas precīzāk attēlot mājaslapā piedāvāto produktu krāsas. Neskatoties uz to, krāsas, ko Jūs redzat būs atkarīgas arī no Jūsu datora monitora izšķirtspējas, tādēļ nevaram garantēt, ka Jūsu monitora attēlotās krāsas būs precīzas.

6. Pasūtīšana un apmaksa

Kad būsiet izvēlējies preces, kuras vēlaties nopirkt, un nospiedis „Pirkt”, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu. Norēķinus internetveikalā varat veikt ar Visa, Visa Electron, MasterCard vai American Express bankas kartēm vai veicot tiešo bankas maksājumu (internetbankas). Ja velaties veikt kādas izmaiņas Jūsu pasūtījumā, lūdzu nekavējoties sazinieties ar mums pa e-pastu info@pro-tec.lv. Var gadīties, ka mēs nevaram precizēt Jūsu pasūtījumu, tādēļ jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām, taču centīsimies darīt visu iespējamo, lai Jums palīdzētu. Mēs nenododam kredītkartes vai cita maksājuma informāciju trešajām personām, izņemot maksājuma apstrādi par pasūtītajām precēm kā noteikts likumā.

7. Noteikumu izmaiņas

BR Solution var periodiski izmainīt šos noteikumus, iekļaujot jaunas, iepriekš neparadzētus un neiekļautus lietošanas noteikumus. Visas izmaiņas tiks publicētas mājaslapā. Turpmāk apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat visām noteikumos veiktajām izmaiņām. Lūdzu ņemiet vērā, ka šie noteikumi attiecas tikai uz Jūsu sniegto informāciju mūsu mājaslapā. Ja Jums rodas jebkādi jautājumi, lūdzu sazinaties ar mums pa e-pastu info@pro-tec.lv. Drošības noteikumi pēdejo reizi tika atjaunoti 2023. gada 15.novembrī.

8. Preču pieejamība

Preces ir pieejamas un cenas ir spēkā tik ilgi, kamēr tās ir redzamas mājaslapā un atrodas noliktavā. Ja grozā tiek pievienots vairāk produktu, nekā ir pieejams noliktavā, klients tiks brīdināts, ka piegāde/pasūtījuma izpilde, var aizkavēties. Ārkārtas apstākļos dažkārt var rasties kļūdas vai izmaiņas, tādā situācijā klients pēc iespējas ātrāk tiks informēts pa e-pastu, un mēs centīsimies pasūtījumu izpildīt pēc iespējas izdevīgākā veidā.

9. Piegāde

Mēs piedāvājam Omniva SIA kurjera un pakomātu pakalpojumus. Pasūtījums tiks nosūtīts, izmantojot piegādes metodi, ko būsiet izvēlējies preču pasūtīšanas brīdī. Par piegādes vietu tiek uzskatīta adrese, kuru klients norādījis BR Solution mājaslapā vai izvēlētais pakomāts. Lai gan mēs izmantojam visus iespējamos līdzekļus, lai nodrošinātu, ka jūsu pasūtījums tiks piegādāts noteiktajā laikā, mēs nevaram uzņemties atbildību par novēlotu piegādi apstākļu dēļ, kas ir ārpus mūsu kontroles. Mēs darīsim visu iespējamo, lai informētu Jūs par jebkuru negaidītu kavēšanos.
Piegādes maksa:
Latvija:
Piegāde Latvijā uz Omniva pakomātu 2.79€ (Bez PVN).
Piegāde Latvijā ar Omniva  kurjeru 9.12€.(Bez PVN)
Bezmaksas piegāde Latvijā, sākot no 70€
Piegādes aptuvenais laiks 2-5 darba dienas.

Lietuva / Igaunija:
Piegāde Latvijā uz Omniva pakomātu 5.61€ (Bez PVN).
Piegāde Latvijā ar Omniva  kurjeru 13.41€.(Bez PVN)
Bezmaksas piegāde, sākot no 100€
Piegādes aptuvenais laiks 5-10 darba dienas.

Ņemiet vērā, ka svētku sezonas laikā, piemēram, Ziemassvētkos, piegāde var aizņemt ilgāku laiku.

10. Preču atgriešana

Ja jūsu pasūtītā prece ir bojāta vai uzskatāt, ka tā neatbilst aprakstam, sazinieties ar mums, un mēs ar lielāko prieku nokārtosim preces apmaiņu vai naudas atmaksu. Naudas atmaksa tiek veikta, tiklīdz prece tiek saņemta atpakaļ. Ja prece tiek atgriezta neatbilstības dēļ, mēs to pieņemsim, ja par to tiks paziņots 5 dienu laikā pēc preces saņemšanas brīža. Prece ir jānosūta 14 dienu laikā kopš preces saņemšanas brīža. Pārliecinieties vai prece joprojām ir ideālā stāvoklī ar pievienotām etiķetēm un orģinālajā iepakojumā. BR Solution patur tiesības atteikt jebkuru atgriešanu, kas neatbilst kritērijiem.

lvLV